Montáže satelitů a antén

Prodej a montáž satelitů

Prodáváme satelitní komplety, které si můžete sami namontovat. Zároveň poskytujeme komplexní služby včetně rady s výběrem vhodného balíčku programů, až po profesionální montáž satelitu u Vás doma.
Informujte se na prodejně o možnostech satelitního příjmu a zamluvte si termín montáže. Vše ostatní pak nechte na nás.

Montáže antén

Nabízíme také montáž nebo úpravu stávajících antén pro příjem pozemního digitálního signálu (přes set-top box nebo DVB-T tuner).

Jste připraveni na digitalizaci? Máme tři jednoduchá řešení

1. Set-top box

Stačí připojit k Vašemu televizoru a můžete se dívat! Čekají na Vás programy jako ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Barandov, Z1, Public a další ORF programy. Kvalitní set-top box u nás pořídíte již pod tisícikorunu.

2. Satelit

Chcete ještì více filmů, pořadů, hudby a zábavy? Na rozdíl od set-top boxu můžete se satelitem navíc přijímat programy ve vysokém rozlišení jako ČT1 HD, Nova HD, Eurosport HD, Filmbox HD, History HD, Nova Sport HD a také celou  řadu dalších satelitních programů včetně slovenských. Přijďte si vybrat variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. O montáž a nastavení se postaráme my.

3. Televizor s DVB-T nebo DVB-S tunerem

Pořiďte si pořádný  televizor, který sám zvládne digitální vysílání. Přímo v sobě mají tyto televizory zabudovaný DVB-T tuner, který nahradí set-top box nebo i DVB-S tuner, díky kterému nemusíte pořizovat satelitní přijímač. Již nyní lze přijímat MPEG-4 vysílání ze satelitu v nejlepší dostupné HD kvalitě.  A přepínat můžete vše jediným  dálkovým ovladačem.


Montáže satelitů provádíme v následujících lokalitách a okolí měst:

Velká Bíteš
Náměšt nad Oslavo
u
Brno
Rosice
Tišnov
Ivančice
Žďár nad Sázavou
Třebíč

Velké Meziříčí
Měřín
Kuřim
Blansko
Osová Bitýšky
Kra Vysočina
Jihomoravský Kraj

 

 

Nenašli jste své město? Nevadí, zavolejte nám! Výjezd do dalších částí krajů Vysočina a Jihomoravský kraj dle dohody.

tv
tv