Sodastream

 

 

Sodastream je unikátní systém pro přípravu domácí limonády. Stačí Vám jen přístroj Sodastream, voda z kohoutku a některý z výtečných sirupů Sodastream a vykouzlíte báječnou perlivou limonádu. Vše najdete v naší kamenné prodejně, navíc také měníme bombičky!

 

 

 

 

Jak Sodastream funguje:

V přístroji Sodastream je bombička CO2, díky které si můžete připravit jemně, středně a silně perlivý nápoj. Bombička vydrží na přípravu až 80 l perlivého nápoje. Pak ji jednoduše stačí vyměnit za novou za cenu 199 Kč.

Sirupy Sodastream se vyrábějí v nejrůznějších příchutích jako například cola, tonic, pomeranč, broskev, jahoda, jablko, mexická limetka, floridský grapefruit nebo exotičtějších příchutích manga, kiwi nebo brusinek. Široký výběr sirupů najdete vždy u nás na prodejně. Litr limonády Sodastream Vás vyjde kolem 8 Kč (záleží na příchuti sirupu), navíc máte možnost připravit si limonádu přesně podle své chuti – sladší a nebo naopak méně sladkou. Doporučené ředění je 1 díl sirupu a 23 dílů vody.

S domácí limonádou Sodastream navíc ušetříte životní prostředí o spoustu PET lahví a nemusíte tahat těžké láhve z obchodu.

 

Výměnné místo bombiček Sodastream

elektro Pelánovi
Na Valech 512
Velká Bíteš

 

 

tv
tv